Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı

0
dax supergro saç güçlendirici
dax supergro saç güçlendirici

Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı’nın en önemli işlevi; saç uzamasını hızlandırıp dökülmeyi azaltması, saç ve saç derisini beslemesi, saçlarda yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlaması, nem kaybına karşı direncini arttırması ve saç uçlarını tedavi ederek kırılmayı önlemesi.

Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı
Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı

Dax Supergro Bakım Yağı‘nı bir yıldır kullanıyorum, saç diplerimi nemlendirdiğini ve daha hızlı uzattığını söyleyebilirim.

Önümüz yaz, havuz ve plajda saçlarımız güneşte daha korumasız oluyor. Saç diplerinin ve saç uçlarının kurumasını önlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dax bakım yağı renksiz vazelin gibi.

Ürünün içinde Jojoba yağı, Hindistan cevizi yağı, Çay özü, Papatya özü, Badem yağı, Aloe vera, Avokado özü, Susam yağı, Buğday özü, Fıstık yağı, Bitkisel yağlar ve mineraller var.

Ben ürünü haftada 1-2 defa saç diplerime 10 dk kadar parmak uçlarıyla masaj yaparak uyguladım.

Bakım yağını ellerimde ısıtıp saç diplerime sürüyorum. Bir saat kadar bekleyip saçlarımı yıkıyorum. Siz zamanınıza göre saç diplerinizde 10 dakika yada 1 saat kadar bekletebilirsiniz.

Bakım yağını çıkarırken daha hızlıca saçlarımdan ürünü arındırmak için yıkamadan önce saçıma hiç su değdirmeden önce şampuanlıyorum ve biraz daha masaj yaptıktan sonra saçımı duruluyorum.  2.kez şampuanladıktan sonra durulama işlemini bitiriyorum. Bu şekilde kolayca yağı saçlardan arındırabilirsiniz.

Dax Supergro Saç Güçlendirici Bakım Yağı

ürününü Watsons mağazasından yaklaşık 30 tl civarında bir tutara satın aldım.