Prozinc Salicade Şampuan

0
prozinc salicade şampuan yorumları

Haftada iki kez kullanabileceğiniz bir şampuan prozinc Salicade. Ve o 2 gün de birbirini izleyen günler olmamalı.Saç derinizde pullanma, kabuklanma, kızarıklık ve kaşıntı varsa kullanılabilir. Aynı zamanda içerdiği phytokeratin ile saç tellerine bakım yapıyor Salicade şampuan. Salisilik asit, allantoin ve Ardıç katranı da şampuan içeriklerinden birkaçı.

Saçlarınızda çabuk yağlanma sorunu yaşayorsanız sizin  icin oldukça ideal bir şampuan❤

Ben bazı dönemlerde kepek ve kaşıntı sorunu yaşadığım icin bu şampuanı kullanmaya başladım.

Şampuanın oldukça bitkisel keskin bir kokusu var. Kokunun içeriği ardıç katranından geliyor. Ama saçlarınızı yıkadıktan birkaç saat sonra koku uçuyor.

Ürünü eczanelerden satın alabilirsiniz.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

%1 Salisilik Asit İçerir

Huile De Cade, Salicylic Acid, Ichtammol, Pyhtokeratin ve Allantoin’e sahip aktif içeriğiyle saçlı deri üzerinde oluşan yağlanma ve yoğun kepeklenme sorunlarının çözümüne yardımcı olur.

Huile De Cade:  Ardıç katranıdır, sebum salgılanmasını dengeler ve bakteri yayılımını engeller.

Salicylic Acid:  Kepek önleyicidir ve Keratolitik etkisiyle kabuklanmayı giderir.

Ichtammol:  Keratolitik, sebum dengeleyici, bakterilere karşı etkilidir. Kepek önleyici, katranımsı bir yağdır.

Phytokeratin:  Bitkisel bir keratin türevidir. Derinin Epidermal tabakasının %90’ını oluşturan Keratinositler ile aynı işlevdedir. Deriyi besler, güçlendirir; derinin dayanıklılığının ve esnekliğinin artmasını sağlar.

Allantoin:  Yara iyileşimini hızlandırıcı etkisi vardır. Epitalizasyonu hızlandırır. Ölü hücreleri uzaklaştırır ve yaralı alanı temizlenir. Keratolitik hareketlidir. Cilde yumuşaklık, pürüzsüzlük ve sağlıklı bir görünüm verir.

Prozinc Salicade Şampuan nasıl kullanılmalı?

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız. Doktorunuz başka türlü önermedikçe, haftada 2-3 kez, ihtiyaç duyulan bölgeye Salicade Şampuan’ı nazikçe uygulayınız, köpüğü saç derisi üzerinde 2-3 dakika beklettikten sonra durulayını