Solante Antiox Güneş Kremi

0
solante antiox güneş kremi

Solante Antiox Güneş Kremi; İçerisinde yeşil çay, üzüm çekirdeği yağı, E, C vitaminleri gibi antioksidanlar mevcut, tabi nemlendirme etkisi de oldukça güzel.

Ayrıca yüzde yayılması, sürümü gayet güzel, beyazlık vermiyor ❤

Solante Antiox Güneş Kremi
Solante Antiox Güneş Kremi

Solante Antiox Güneş Kremi fiyatı oldukça uygun ve buna karşın 150 ml satın aldıktan sonra uzun bir sure kullanabilirsiniz❤

Solante güneş kremi, etkin olarak UVA-UVB ışınlarına karşı cildi korurken özellikle yağlı, sivilceli cilt tipleri için yağ dengeleyici etkisi ile de büyük bir katkı sağlamaktadır. Cilt lekelerine karşı etkin bir rol oynayan Solante güneş kremi yağsız, suya dayanıklı ve hipoalerjeniktir.

Güneş kremi etkisini tüm serisine ekleyen Solante, aynı zamanda birçok cilt tipine uygun olarak serilerini çıkarmıştır. Özellikle akne konusunda ve ciltte oluşan lekelenmelerden şikayetçi olanlar için kullanım sahası daha yoğun olan Solante güneş kremi, Telerubor serisiyle kızarıklık giderici, Atopik serisiyle akne giderici olarak çeşitli serilere ayrılmıştır. Cilt tipinize göre uygun olan Solante serisini doğru olarak seçmenizde fayda var.